Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
2.B |
|
|
|
|
PLA |
PLA |
PLA |
|
|
3.B |
|
|
|
|
PLA |
PLA |
PLA |
|
|
6.C |
|
|
|
|
|
|
BES |
BES |
|
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
Čechurová Kateřina |
|
|
|
|
|
|
- |
- |
|
Černá Kateřina |
- |
Tm |
Ko |
- |
Sz |
- |
Tr |
- |
Hl |
Flosová Kateřina |
- |
Mk |
- |
Ma |
- |
- |
Ko |
V v |
Ht |
Kornfeldová Miluše |
|
|
|
|
|
|
- |
- |
- |
Malcová Lucie |
|
|
|
|
- |
.. |
.. |
|
|
Nováčková Monika |
- |
Dc |
Dc |
- |
- |
.. |
.. |
|
|
Novák Tomáš |
|
- |
- |
- |
- |
- |
Ká |
- |
|
Nováková Radka |
|
|
|
|
|
|
- |
.. |
|
Obr František |
- |
- |
Sm |
- |
Šlt |
Šlt |
- |
- |
- |
Růžičková Kateřina |
|
|
|
|
- |
- |
- |
|
|
Souček Milan |
- |
- |
Kn |
|
|
|
|
|
|
Zeman Jan |
- |
Ht |
Ká |
Šlt |
Ká |
Ká |
- |
- |
- |
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Čechurová Kateřina |
|
Duchoslavová Kateřina |
1 |
supl.
(No Lék)
|
MAT |
3.B |
83 |
dohled |
2 |
supl.
(No Lék)
|
ČJ |
3.B |
83 |
dohled |
|
Gondová Romana |
8 |
přesun >> |
ZOB |
9.A |
|
na 18.3. 6. hod |
12:20
- 12:40
Dohled u šaten
|
|
|
Hlavatý Pavel |
1 |
supl.
(Zn SOU)
|
MAT |
8.B |
49 |
přespočetná hod. |
8 |
supl.
(Fl OČR)
|
ZOB |
8.A |
31 |
přespočetná hod. |
|
Holečková Zdeňka |
8 |
supl.
(Črn OČR)
|
DĚJ |
6.A |
27 |
přespočetná hod. |
|
Kordová Lenka |
2 |
supl.
(Črn OČR)
|
ČJL |
7.B |
27 |
přespočetná hod. |
6 |
supl.
(Fl OČR)
|
CHM |
9.B |
31 |
přespočetná hod. |
|
Kornfeldová Miluše |
2 |
spojeno
(Sč Lék)
|
PRČ |
8.A (Chl) |
16 |
|
8. hod, 7. hod, 6. hodAkce v době výuky |
|
Kováčik Martin |
2 |
supl.
(Zn SOU)
|
MAT |
7.C |
49 |
přespočetná hod. |
4 |
spojeno
(Zn SOU)
|
INF |
6.C (In16) |
39 |
|
5 |
spojeno
(Zn SOU)
|
INF |
6.A (In16) |
39 |
|
6 |
spojeno
(Nk OLY)
|
INF |
8.A (In16) |
39 |
|
|
Malá Lenka |
3 |
supl.
(Fl OČR)
|
FYZ |
7.C |
42 |
přespočetná hod. |
|
Mikyska Tomáš |
1 |
supl.
(Fl OČR)
|
ZEM |
8.C |
31 |
přespočetná hod. |
|
Obr František |
4. hod, 7. hod, 3. hod, 5. hod, 0. hod, 8. hod, 6. hod, 2. hod, 1. hodObecný pedagogický dohled |
|
Růžičková Kateřina |
4. - 6. hodObecný pedagogický dohled |
|
Szakošová Iveta |
4 |
supl.
(Črn OČR)
|
ČJL |
7.C |
27 |
náhrada |
|
Šlitrová Alice |
3 |
supl.
(Zn SOU)
|
MAT |
7.B |
49 |
přespočetná hod. |
4 |
supl.
(Ob PedD)
|
FYZ |
7.B |
46 |
přespočetná hod. |
5 |
supl.
(Ob PedD)
|
FYZ |
6.C |
42 |
přespočetná hod. |
|
Šmíd Václav |
2 |
supl.
(Ob PedD)
|
FYZ |
7.A |
42 |
přespočetná hod. |
|
Tomešová Darja |
1 |
supl.
(Črn OČR)
|
ČJL |
9.B |
27 |
přespočetná hod. |
|
Truhlářová Sylva |
6 |
supl.
(Črn OČR)
|
DĚJ |
6.B |
27 |
přespočetná hod. |
|
Veisová Adéla |
7 |
supl.
(Fl OČR)
|
FYZ |
6.A |
42 |
přespočetná hod. |
|
Změny v rozvrzích tříd |
2.B |
4. hod, 6. hod, 5. hod Plavání |
|
3.B |
1 |
MAT |
|
83 |
supluje |
Dc |
(No) |
2 |
ČJ |
|
83 |
supluje |
Dc |
(No) |
6. hod, 5. hod, 4. hod Plavání |
|
6.A |
5 |
INF |
In16 |
39 |
spojí |
Ká |
(Zn) |
7 |
FYZ |
|
42 |
supluje |
V v |
(Fl) |
8 |
DĚJ |
|
27 |
supluje |
Hl |
(Črn) |
|
6.B |
6 |
DĚJ |
|
27 |
supluje |
Tr |
(Črn) |
|
6.C |
4 |
INF |
In16 |
39 |
spojí |
Ká |
(Zn) |
5 |
FYZ |
|
42 |
supluje |
Šlt |
(Ob) |
7. hod, 6. hod Beseda |
|
7.A |
|
7.B |
2 |
ČJL |
|
27 |
supluje |
Ko |
(Črn) |
3 |
MAT |
|
49 |
supluje |
Šlt |
(Zn) |
4 |
FYZ |
|
46 |
supluje |
Šlt |
(Ob) |
|
7.C |
2 |
MAT |
|
49 |
supluje |
Ká |
(Zn) |
3 |
FYZ |
|
42 |
supluje |
Ma |
(Fl) |
4 |
ČJL |
|
27 |
supluje |
Sz |
(Črn) |
|
8.A |
2 |
PRČ |
Chl |
16 |
spojí |
Kn |
(Sč) |
6 |
INF |
In16 |
39 |
spojí |
Ká |
(Nk) |
8 |
ZOB |
|
31 |
supluje |
Ht |
(Fl) |
|
8.B |
|
8.C |
|
9.A |
8 |
ZOB |
|
|
přesun >> |
|
na 18.3. 6. hod |
|
9.B |
1 |
ČJL |
|
27 |
supluje |
Tm |
(Črn) |
6 |
CHM |
|
31 |
supluje |
Ko |
(Fl) |
|
Pedagogický dohled u třídy: |
2.B
|
Hodina: 4. - 6. hod, Učitel: Malcová Lucie, Růžičková Kateřina
|
|
3.B
|
Hodina: 4. - 6. hod, Učitel: Nováčková Monika
|
|
6.C
|
Hodina: 6. - 7. hod, Učitel: Čechurová Kateřina, Nováková Radka
|
|